Partneri a sponzori nášho oddielu

Na tomto mieste zverejňujeme partnerov a sponzorov nášho zboru a oddielu. Aj týmto spôsobom sa im chceme verejne poďakovať za podporu mimoškolskej činnosti detí a mládeže v Nitre a okolí. Slovenský skauting v roku 2013 oslávil 100 rokov svojho pôsobenia na Slovensku a patrí tak k najstarším mládežníckym organizáciám na svete. Je súčasťou hnutia spájajúceho milióny detí a mladých ľudí na celom svete a aktívne tak prispieva k lepšiemu, krajšiemu a plnohodnotnejšiemu životu na našej planéte.


Obec Cabaj Čápor

Obec Cabaj Čápor

1. oddiel skautov a skautiek Alfy a Omegy v obci Cabaj Čápor týmto úprimne ďakuje predstaviteľom obce Cabaj - Čápor za hmotnú a finančnú pomoc podporujúcu organizovanie mimoškolskej činnosti detí a mládeže v obci formou skautskej výchovy.

Najlepší webhosting pre viac domén

sponzor hostingu pre naše stránky

1. oddiel skautov a skautiek Alfy a Omegy v obci Cabaj Čápor týmto úprimne ďakujú spoločnosti WEBY GROUP, s.r.o. zo Zvolena za poskytnutie bezplatného hostingového priestoru pre propagáciu našej skautskej činnosti na internetových stránkach www.alfyaomegy.sk a www.nitrava.sk.

Odkiaľ prichádzate

Flag Counter

Infošky z oddielu

Prihlás sa na odber noviniek o našom oddieli a my sa ti raz za čas ozveme...

Tvorba webov

Tento web pre skautov sponzorsky vytvoril a spravuje Jastrab - dbart. Kliknite pre viac info o tvorbe webstránok, internetovej reklame a školeniach...