Šarkaniáda

Dátum: .


Medzi obľúbené jesenné akcie je aj šarkaniáda. Teplé a veterné počasie sa na to výborne hodí. A ak by sme na jeseň nepúšťali šarkany tak by to ani poriadna jeseň nebola.

Ako skauti Jánošíka zachránili

Dátum: .

Cassiopeia


Ak si myslíte že to bola akcia pre vĺčatá a včielky,  na ktorú ich zobral radca, tak ste na veľkom omyle. Táto akcia bola pre všetkých radcov a vodcov, ktorý vedú družiny alebo oddiely. A nie je to len tak nejaká akcia ale Cassiopeia Špeciál, ktorá má silné motivačné účinky na účastníkov.

Jarné oddielové akcie

Dátum: .


Na jar sme konečne mohli byť viac vonku ako vo vnútri. Tiež sme sa zúčastnili rôznych akcií a aj sme niektoré aj organizovali. Kto bol určite neoľutoval.

1. rodinná chatovačka

Dátum: .


Minulý víkend sa nitravácke rodiny vydali na historicky prvú rodinnú víkendovku. Všetci sme boli zvedaví, do čoho ideme a ako to vlastne celé dopadne. Ubytovanie sme našli na Ponikách, v malebnom prostredí Podpoľania. 

Jarné skautské aktivity

Dátum: .

Keď prišla jar tak sme sa potešili že môžeme byť viac vonku lebo je dlhšie svetlo a bude teplejšie. Nie je teplejšie, je úplne
horúco. To je počasie ako stvorené na rôzne skautské a verejné akcie. A nebolo ich vôbec málo.

 

Odkiaľ prichádzate

Flag Counter

Infošky z oddielu

Prihlás sa na odber noviniek o našom oddieli a my sa ti raz za čas ozveme...

Tvorba webov

Tento web pre skautov sponzorsky vytvoril a spravuje Jastrab - dbart. Kliknite pre viac info o tvorbe webstránok, internetovej reklame a školeniach...