Čo prežili skauti v zime?

Dátum: .

zimobranie

Na Nový rok si ľudia dávajú predsavzatia a želajú všetko dobré v roku 2019. Skauti to robia tiež ale tiež si aj plánujú veľa vecí dopredu aby ich nič nemohlo prekvapiť. Veď aj ich heslo je: Buď pripravený. Čo sme do teraz už stihli?

Zo života oddielu Alfy a Omegy

Dátum: .

omo

Blížia sa Vianočné sviatky a s nimi koniec roka. V poslednom období mali deti na skautingu rôzne aktivity, akcie ale aj výlety. Dovoľte mi to v krátkosti zbilancovať. V septembri sme otvorili skautský rok v klubovni v Nitre. Zahrali sme si tam hry, naplánovali družinové stretnutia a zaspomínali na letný tábor premietaním fotiek ktoré nemali konca. V našej obci máme družinu skautiek Jašteričky a tiež menších detí a to včielok družinu Súkromníci. Každý týždeň majú družinové schôdzky s programom v klubovni v kaštieli v Cabaj-Čápore. Okrem toho si sami organizujeme alebo sa zúčastňujeme rôznych akcií.

Dobrodružstvo v knižnici

Dátum: .

Do knižnice chodí možno veľa detí.  Na skauting už o niečo menej. Na akciu, ktorú zorganizovala naša obecná knižnica a skautský oddiel Alfy a Omegy, ich neprišlo ani málo ani veľa. No tí, čo prišli, sa dobre zahrali, zasúťažili si a zatancovali.

Jašteričky v Tarzanii

Dátum: .

Naša družina plní odborku Športovec a tak sme si jej plnenie trošku okorenili športovým výletom a to rovno do lanového centra Tarzania.

Jarné skautské aktivity

Dátum: .

Keď prišla jar tak sme sa potešili že môžeme byť viac vonku lebo je dlhšie svetlo a bude teplejšie. Nie je teplejšie, je úplne
horúco. To je počasie ako stvorené na rôzne skautské a verejné akcie. A nebolo ich vôbec málo.

 

Odkiaľ prichádzate

Flag Counter

Infošky z oddielu

Prihlás sa na odber noviniek o našom oddieli a my sa ti raz za čas ozveme...

Tvorba webov

Tento web pre skautov sponzorsky vytvoril a spravuje Jastrab - dbart. Kliknite pre viac info o tvorbe webstránok, internetovej reklame a školeniach...