Speleochata

Dátum: .

Dymové signály hlásia. V ladických loviskách sa utáboril neznámy kmeň. Na dva dni spôsobil rozruch medzi domorodcami aj obyvateľmi lesa. Svoje wigwamy si rozložili v malebnom prostredí medzi lúkami a vinicami nad obcou Ladice. Pozor, správajú sa čudne. Spoznáte ich podľa šatiek na krku a veselej nálady.

Najprv bolo treba pokosiť a pohrabať lúku, na ktorej sa potom hrali hry a stanovalo. Vyvetrať, zakúriť v peci a uvariť čaj. Začali sme, ako sa patrí, slávnostným nástupom. Zatiaľ čo starší chystali prekážkovú dráhu,ostatní hrali hry. Niekedy aj za cenu straty odevu alebo vlastného života. :)

Priateľských domorodcov sme prijali medzi seba.Prekážková dráha bola MEGA.Všetci si potom užili zaslúžený oddych a opekačku.

Pri večernom slávnostnom nástupe dostali svoje šatky včielky Sofinka a Terezka. 

Najväčší zážitok čakal v noci na Blchy Barborku a Aničku. Po osamelej prechádzke tmavým lesom, osvetleným len sviečkami a hviezdami, Barborka dostala svoju šatku a Anička sľúbila vernosť skautingu na celý život.

Na záver: veľké B-R-A-V-O organizátorom, Mišiakovi za vybavenie chaty a všetkým účastníkom za super atmosféru. 

IndiJanka

 


Odkiaľ prichádzate

Flag Counter

Infošky z oddielu

Prihlás sa na odber noviniek o našom oddieli a my sa ti raz za čas ozveme...

Tvorba webov

Tento web pre skautov sponzorsky vytvoril a spravuje Jastrab - dbart. Kliknite pre viac info o tvorbe webstránok, internetovej reklame a školeniach...