Jašteričky v Tarzanii

Dátum: .

Naša družina plní odborku Športovec a tak sme si jej plnenie trošku okorenili športovým výletom a to rovno do lanového centra Tarzania.

 

Trieska na Zip LineJeden pekný piatok sa naskladali do auta Líška, Veverica, Nezábudka, Pavúk, Mustang a ja. Cestou sme ešte zobrali hosťa Bosonohú Triesku a potom už šup do Tarzanie na ktorú sme sa veľmi tešili. Radosť nám nepokazila ani zápcha na ceste a ani okno na aute ktoré sa z ničoho nič zaseklo. V Tarzanii nás najskôr poučili ako čo treba a čo sa nesmie robiť pri lezení. Zdola sa to nezdalo ale keď sme vyšli hore to výška. Najskôr sme liezli trochu opatrne ale po chvíli sme si zip line a všetky prekážky celkom užívali a dobre sa bavili. Cesta domov celkom rýchlo ubehla. Ešte sme na chvíľu navštívili Triesku rozlúčili sme sa. Samozrejme sme si pred odchodom domov nemohli odpustiť obľúbený syr v žemli. Tento výlet sa všetkým veľmi páčil a určite naň budeme dlho spomínať.


Omo

Jašteričky v Tarzanii

Odkiaľ prichádzate

Flag Counter

Infošky z oddielu

Prihlás sa na odber noviniek o našom oddieli a my sa ti raz za čas ozveme...

Tvorba webov

Tento web pre skautov sponzorsky vytvoril a spravuje Jastrab - dbart. Kliknite pre viac info o tvorbe webstránok, internetovej reklame a školeniach...