Družina Jašteričky

Družina Jašteričky - názov družiny vznikol v roku 2013 na skautských dňoch v Nitrianskej Blatnici pri skautskom preteku. Tieto Jašteričky prešli mnohými akciami, víkendovkami a tábormi. Spoznávali rôznych nových skautov ale aj seba navzájom. V tejto chvíli z malých včielok tu je ostrieľaná skautská družina ktorá pomáha pri organizovaní rôznych akcií. V poslednom období je dokonca bohatšia o pár členov ktorí prešli od včielok a vĺčat.

Družina Koníky

Družina koníky - ich názov vznikol v roku 2013 úplne náhodne. Bolo to pri plnení odborky pre vĺčatá a včielky, kedy si včielky vymysleli svoj názov a vyrobili vlajku. V ďalšom období to s Koníkmi nevyzeralo najlepšie, až hrozilo ich vyhynutie. Našťastie na začiatku školského roka urobil vodca oddielu Omo aj so skautkou Škoricou špeciálnu skautskú hodinu. To naštartovalo činnosť malej, ale energickej Koníkovskej družinky.

Odkiaľ prichádzate

Flag Counter

Infošky z oddielu

Prihlás sa na odber noviniek o našom oddieli a my sa ti raz za čas ozveme...

Tvorba webov

Tento web pre skautov sponzorsky vytvoril a spravuje Jastrab - dbart. Kliknite pre viac info o tvorbe webstránok, internetovej reklame a školeniach...