Družina Jašteričky

JasterickyDružina Jašteričky - názov družiny vznikol v roku 2013 na skautských dňoch v Nitrianskej Blatnici pri skautskom preteku. Tieto Jašteričky prešli mnohými akciami, víkendovkami a tábormi. Spoznávali rôznych nových skautov ale aj seba navzájom. V tejto chvíli z malých včielok tu je ostrieľaná skautská družina ktorá pomáha pri organizovaní rôznych akcií. 

V tejto chvíli už z družiny Jašteričky aktívne skautuje iba Liliana Líška Slanináková a Viktória Nezábudka Molnárová ktoré ale už majú vlastnú družinu skautiek. Peter Pavúk Voros prešiel do družiny Nožíky. 

Radca družiny Omo v tejto chvíli vedie družinu vĺčat a včielok Spidermani.

Družina Koníky

Družina koníky - ich názov vznikol v roku 2013 úplne náhodne. Bolo to pri plnení odborky pre vĺčatá a včielky, kedy si včielky vymysleli svoj názov a vyrobili vlajku. V ďalšom období to s Koníkmi nevyzeralo najlepšie, až hrozilo ich vyhynutie. Našťastie na začiatku školského roka urobil vodca oddielu Omo aj so skautkou Škoricou špeciálnu skautskú hodinu. To naštartovalo činnosť malej, ale energickej Koníkovskej družinky.

Družina koníky už neskautuje lebo jej včielky už vyrástli a sú z nich mladé skautky.

Odkiaľ prichádzate

Flag Counter

Infošky z oddielu

Prihlás sa na odber noviniek o našom oddieli a my sa ti raz za čas ozveme...

Tvorba webov

Tento web pre skautov sponzorsky vytvoril a spravuje Jastrab - dbart. Kliknite pre viac info o tvorbe webstránok, internetovej reklame a školeniach...