Družina Jašteričky

Družina Jašteričky - názov družiny vznikol v roku 2013 na skautských dňoch v Nitrianskej Blatnici pri skautskom preteku. Tieto Jašteričky prešli mnohými akciami, víkendovkami a tábormi. Spoznávali rôznych nových skautov ale aj seba navzájom. V tejto chvíli z malých včielok tu je ostrieľaná skautská družina ktorá pomáha pri organizovaní rôznych akcií. Sú ako jedna rodina napriek tomu každý člen družiny je iný. Nemajú síce radi kreatívne úlohy ale zato majú veľmi radi zábavu, akcie kde je veľa skautov, cestovanie a nočné hry na skautských akciách. Akcie ako NSD, Zimobranie, NIMEH a Skautský tábor sú pre túto družinu Top akcie.
Ich radca je Omo ktorý im pripravuje družinovky na ktorých sú rôzne hry, aktivity ale aj dumky ktoré majú veľmi radi. Veľmi ho zaujíma čo má každý rád a čo ho baví aby bol program pestrý a nikto sa nenudil. Rád chodí s družinou na rôzne výpravy a skautské akcie. Na akciách sa vedia veľmi dobre baviť a sú úplne samostatní.

Družina Koníky

Družina koníky - ich názov vznikol v roku 2013 úplne náhodne. Bolo to pri plnení odborky pre vĺčatá a včielky, kedy si včielky vymysleli svoj názov a vyrobili vlajku. V ďalšom období to s Koníkmi nevyzeralo najlepšie, až hrozilo ich vyhynutie. Našťastie na začiatku školského roka urobil vodca oddielu Omo aj so skautkou Škoricou špeciálnu skautskú hodinu. To naštartovalo činnosť malej, ale energickej Koníkovskej družinky.

Odkiaľ prichádzate

Flag Counter

Infošky z oddielu

Prihlás sa na odber noviniek o našom oddieli a my sa ti raz za čas ozveme...

Tvorba webov

Tento web pre skautov sponzorsky vytvoril a spravuje Jastrab - dbart. Kliknite pre viac info o tvorbe webstránok, internetovej reklame a školeniach...