Obecné noviny 03-2016

Takto žijeme

Vyšlo v obecných novinách 03-2016

 

Pri týchto horúcich dňoch sme na studenú zimu už dávno zabudli. Spomienky na veľkú akciu Rytieri a princezné vybledli, pretože prišli ďalšie akcie, výpravy a družinové schôdzky. Poďme ale pekne po poriadku.

Deň narcisov 2016

V tomto roku sme sa zasa zúčastnili ako dobrovoľníci tejto peknej akcie. Slniečko pekne hrialo a aj ulice sa viac zaplnili ľuďmi, ktorí boli veľmi milí a radi prispeli na dobrú vec.

Deň narcisov

Všadebolkovia alebo Geocaching

Všadebolkovia

Deti aj dospelí majú jedno spoločné, radi sa hrajú. Možno aj preto niekto vymyslel Geocasching- celosvetovú hru na hľadanie pokladov. Skauti idú s dobou a tiež používajú moderné technológie. Tak sme aj my túto hru chceli skúsiť. Zistili sme, že v blízkom okolí máme skrytých veľa „pokladov“ na rôznych zaujímavých miestach.

Skautské dni v Nitrianskej Blatnici

Na skautské dni do Nitrianskej Blatnice pri Rotunde sv. Juraja patróna všetkých skautov chodievame veľmi radi. Hlavne kvôli skautskému preteku, čo je súťaž pre mladších aj starších s rôznymi úlohami. Naše menšie deti boli v nej šikovné a obsadili prvé miesta. Kúsok nad rotundou je vrch Marhát s rozhľadňou do okolia, kam sme sa tiež vybrali. Počasie a utekajúci čas nás ale odtiaľ rýchlo poslal domov.

Skautské dni v Nitrianskej BlatniciNoc múzeí a galérií

Odkiaľ prichádzate

Flag Counter

Infošky z oddielu

Prihlás sa na odber noviniek o našom oddieli a my sa ti raz za čas ozveme...

Tvorba webov

Tento web pre skautov sponzorsky vytvoril a spravuje Jastrab - dbart. Kliknite pre viac info o tvorbe webstránok, internetovej reklame a školeniach...