Obecné noviny 01-2013

Alfy a Omegy v zime

Vyšlo v obecných novinách 01-2013

Stretli sme sa po novom roku a hneď sme sa pustili do práce. Náš oddiel Alfy a Omegy nemal ešte žiadny svoj znak. Vĺčatá tak dostali za úlohu vymyslieť a nakresliť ho. Stačilo pár minút a už nám ich urobili toľko, že ešte stále máme problém vybrať najkrajší návrh. Rozhodujeme sa medzi dvomi návrhmi, o výsledku vás poinformujeme a naše logo vám samozrejme aj predstavíme.

Zima je ešte v plnej sile, sneží a sneží, asi dobieha, čo zameškala doteraz. Takéto niečo treba využiť a preto bola vyhlásená akcia Snehuliakiáda. Nebola to však iba sobota o stavaní snehuliakov, ale aj o sánkovaní a guľovaní. Na fašiangovom karnevale sme sa premenili na víly, pirátov či iné rozprávkové bytosti a poriadne to rozbalili na parkete. Na našej súťaži Skautiáda sme sa zabavili a zároveň sa aj veľa naučili. Už vieme, ktorá stopa patrí akému zvieratku, či ako sa robí ambulančný uzol. Najviac zábavy sme si však užili pri odovzdaní odkazu vlajkami, ale všetko sme zvládli a na všetkých čakala sladká odmena za aktivitu a šikovnosť.

Radi by sme vám predstavili našu vlastnú internetovú stránku, kde budete mať možnosť vidieť viac o našej činnosti a skautingu. Jej názov je: www.alfyaomegy.sk. Ďakujeme za to fi rmám WEBYGROUP a L&Š.

Odkiaľ prichádzate

Flag Counter

Infošky z oddielu

Prihlás sa na odber noviniek o našom oddieli a my sa ti raz za čas ozveme...

Tvorba webov

Tento web pre skautov sponzorsky vytvoril a spravuje Jastrab - dbart. Kliknite pre viac info o tvorbe webstránok, internetovej reklame a školeniach...