Partneri a sponzori nášho oddielu

Na tomto mieste zverejňujeme partnerov a sponzorov nášho zboru a oddielu. Aj týmto spôsobom sa im chceme verejne poďakovať za podporu mimoškolskej činnosti detí a mládeže v Nitre a okolí. Slovenský skauting v roku 2013 oslávil 100 rokov svojho pôsobenia na Slovensku a patrí tak k najstarším mládežníckym organizáciám na svete. Je súčasťou hnutia spájajúceho milióny detí a mladých ľudí na celom svete a aktívne tak prispieva k lepšiemu, krajšiemu a plnohodnotnejšiemu životu na našej planéte.


Obec Cabaj Čápor

Obec Cabaj Čápor

1. oddiel skautov a skautiek Alfy a Omegy v obci Cabaj Čápor týmto úprimne ďakuje predstaviteľom obce Cabaj - Čápor za hmotnú a finančnú pomoc podporujúcu organizovanie mimoškolskej činnosti detí a mládeže v obci formou skautskej výchovy.

Kaviareň na Fraštackej

Kaviareň na Fraštackej

1. oddiel skautov a skautiek Alfy a Omegy v obci Cabaj Čápor týmto úprimne ďakuje pánovi Martinovi Ďurišovi, majiteľovi Kaviarne na Fraštackej za sponzorovanie internetovej domény www.alfyaomegy.sk pre propagáciu našej skautskej činnosti.

Najlepší webhosting pre viac domén

sponzor hostingu pre naše stránky

1. oddiel skautov a skautiek Alfy a Omegy v obci Cabaj Čápor týmto úprimne ďakujú spoločnosti WEBY GROUP, s.r.o. zo Zvolena za poskytnutie bezplatného hostingového priestoru pre propagáciu našej skautskej činnosti na internetových stránkach www.alfyaomegy.sk a www.nitrava.sk.

Odkiaľ prichádzate

Flag Counter

Infošky z oddielu

Prihlás sa na odber noviniek o našom oddieli a my sa ti raz za čas ozveme...

Tvorba webov

Tento web pre skautov sponzorsky vytvoril a spravuje Jastrab - dbart. Kliknite pre viac info o tvorbe webstránok, internetovej reklame a školeniach...